Reference


Klientka V.

Ahoj Petro, ještě jednou moc a moc děkuji za přivedení ke Zdroji. Na semináři jsme byli celá rodina a nakonec já měla ten nejkrásnější zážitek a to jsem myslela, že budu jediná, komu se to nepovedlo. A protože jsme 4 +moje sestra a její kamaradka, tak si budeme proces dávat znovu hned zítra. Ještě Ti musím napsat, jak mi bylo celé pondělí krásně a pořád jsem si zpívala a zpomalila jsem v tempu. Teď už to vyprchává, ale doufám, že to obnovíme. Přeji Ti nádherný máj. 


Klientka D.

Moja cesta s Petrou začala približne pred rokom. Pre terapiu som sa rozhodla z dovodu, že som mala pocit, že sa neustále točím v kruhu bezmoci a strachu a bez výhliadky "svetla na konci tunelu".

Vyberala som dlho, ale už pri provom sedení som vedela, že som vybrala správne. Na Petre ma baví, že Vám nikdy nebude mazať med kolem pusy, nikdy nedovolí, aby ste upadli do módu ľutovania sa, či výčitiek. Dokáže povzbudiť, nasmerovať, dodať nádej a vždy, keď mám tendencie to vzdať, dokaže ma "dokopať" k akci. Je vecná, priama, veľmi úprimná a zároveň vysoko empatická. Bez väčšej námahy dokonale rozumie Vašim emóciám aj motivom. Nikdy nesúdi a nemoralizuje.
Má mnoho skúseností s roznymi metodami a tak vždy dokáže ušiť na mieru ten správny postup práve pre Vás.
Inými slovami, Petra pre mňa strašne velmi moc znamená a som nesmierne šťastná, že sme sa stretli. Pomáha mi na mojej ceste a ja som jej neskutočne vďačná, za jej podporu a doveru.

 

Klientka Z.

Díky sezením s tebou a Cestou mám konečně pocit, že se dozvídám odpovědi na otázky, které jsem chtěla znát snad většinu života. Konečně to všechno začíná dávat smysl, zapadat do sebe a vysvětlovat se. Je to obrovská úleva. Člověk má pocit, když k tobě jede, že to již skoro má a to co pak dostane na sezení, je ten poslední dílek obrázku, který dokonale zapadne. Ale nejen to, on dokonce kolikrát i změní celý ten dosavadní výjev, který se zdál celou dobu již jasným. A pak v průběhu dalších dnů se vynořují další a další věci.
Jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrála! :)
Myslím si také, že to není jen o Cestě. Podle mě to ty moc hezky doplňuješ, což bude také určitě individuální, jak si kdo s kým sedne a rozhodně důležité a ty máš k tomu navíc moc příjemný hlas.
Díky, že děláš to, co děláš. Zatím jsem byla jen na několika sezeních a přitom mám pocit, jako bych ve věcech které mě trápily a kterým jsem nerozumněla, udělala posun, jako bych tě navštěvovala několik let.


Klientka L.

 "Alespoň jednou v životě bych každému přála zažít úžasný den a radost z naplněné touhy ."