Kontakt, ceník


Sezení probíhají v Praze formou osobního setkání.

Cena jednoho sezení s Cestou je 2500.- Kč.

Průměrná doba terapie jsou 2,5 - 3,5 hodiny.

První sezení je zpravidla startem. Ve své praxi jsem zažila klienty, kdy po jedné terapii odešli s vyřešeným problémem, který nebyli schopni rozmotat 3 roky. Ano, i taková sezení jsou možná. Stejně tak se stává, že je pro klienta přínosné, abychom se setkali v následujících měsících i 5 krát. Někdy je uzlíků v našich životech víc. Důležité je ale to, že uzlíky dokážeme rozmotat.

Nabízím vám balíček 5 sezení, která vám dají možnost se posunout  mnohem dál ve více oblastech svého života.

Balíček 5 sezení poskytuji se slevou 10%, tedy 11 250.- Kč. Výhodou balíčku je, že máte možnost se svým životním tématům věnovat více do hloubky, vnímat, co spolu ve vašem životě souvisí a jak se jednotlivé oblasti navzájem ovlivňují.

 Balíček je od jeho zakoupení platný po dobu 5 měsíců a můžeme do něj zahrnout i vaše první sezení.

Doporučená doba mezi jednotlivými sezeními je zhruba 2- 3 týdny. 

Bližší informace vám ráda poskytnu osobně, telefonicky nebo emailem.


Ráda pracuji i s dětmi, sezení jsou většinou kratší a také levnější, protože děti jsou menší:-). Tedy pro děti do 15 let je k dispozici sezení za poloviční cenu. Doporučuji sezení současně i pro rodiče. Děti často nevědomě odžívají problémy, které dospělí potlačí a nevyřeší. Vyhrazuji si právo terapii s dítětem odmítnout, pokud vnímám, že je nezbytné, aby si svůj proces prošel nejdříve rodič. 

Metoda Cesta není náhrada za lékařskou péči. Pokud máte vážné zdravotní nebo psychické problémy-  prosím, sdělte mi tyto důležité údaje předem.


Pokud klient zruší domluvené sezení méně než 48h předem, účtuji si storno poplatek ve výši 600 Kč. Při zrušení méně než 24h předem účtuji storno poplatek 1500 Kč.

Na první sezení přijímám dopředu zálohu 1000.- Kč, číslo účtu vám ráda napíši.


 

Petra Horáčková

Praha 

+420 739 631 200

petra.horac@gmail.com